Ми вітаємо Вас на сайті комунального закладу

"Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)

№ 307 Харківської міської ради"

/Files/images/2019_2020/вид сада 3.jpg

Наша адреса:

м. Харків, вул. Бекетова, буд.7

Телефон для довідок: (057) 725 54 05 dnz307@kharkivosvita.net.ua https://www.facebook.com/groups/65977362790794

РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ НАШОГО ЗАКЛАДУ!

9 вересня 2021 року в Індустріальному районі м. Харкова відбулися традиційні родинні змагання "Тато, мама, я - спортивна сім`я", присвячені Дню фізичної культури та спорту України. В підгрупі учасників серед ЗДО №307, ЗДО №240 та ЗЗСО №15 та ЗЗСО №113 перемогу здобула родина Олександра, Марини та Катерини Старкових - група №7 ЗДО №307! Щиро вітаємо нашу спортивну, активну, оптимістічну родину, в яку вірили вболівальники, друзі та весь наш заклад. З перемогою!

/Files/images/2021_2022/старкови.jpg

1 вересня 2021 року починається новий навчальний рік! Це свято як для першокласників та учнів шкіл, так і для дошкільників - працівників закладів дошкільної освіти, батьків та наших вихованців. Хтось вперше прийде до ясельної чи молодшої групи, хтось вже більш дорослий - навіть у старшу! Кожному з діточок хочемо побажати щодня проживати передшкільне дитинство весело, активно, у цікавоми спілкуванні, дружбі, грі. Батькам - бути спокійними за своїх дітей, активно співпрацювати з педагогами та іншими працівниками закладу, обов`язково досягати порозуміння та знаходити відповіді на будь-які питання. А всім нашим працівникам - натхнення, активності, бажання творити, бути цікавими для дітей, стати для кожного зі своїх вихованців справжнім другом!

До вашої уваги - відеопривітання з початком нового навчального року.

Вітання від вихованців та педагогічного колективу ЗДО 307

У квітні 2021 року заклади освіти Індустріального району взяли участь у традиційному конкурсі відеороликів "Жити активно - це позитивно!", присвяченому Всесвітньому дню здоров`я. ЗДО №307 надав на конкурс ролики, створені батьками вихованців групи №5 - Макієнко Анни, Гринько Ганни, Леус Нікіти, Жолобової Анни, Рубльової Єви, №6 - Купіна Артема, №7 - Михайличенка Артемія, №9 - Шафаренко Єви. Відеоролики учасників розміщено на сторінках груп, де їх можна переглянути. Прийміть щиру вдячність за виявлені при створенні роликів творчість, креативність, бажання до перемоги!

Другий рік поспіль серед ЗДО Індустріального району Гран-прі отримав відеоролик родини Купіна Артема, група №6! Вітаємо переможців та сподіваємось на подальшу співпрацю! Запрошуємо до перегляду.

Жити активно - це позитивно. ЗДО 307. Купін Артем. 2021

У ЗДО №307 є педагог, яка віддала улюбленій професії 38 років, серед яких 30 - нашому закладу. Це - Переверзева Антоніна Акимівна, вихователька групи №5. Батьки та діти її групи щиро вітають її з днем народження, бажають довгих активних років, творчої наснаги, здоров`я, оптимізму, щастя!

група 5 ДНЗ 307 Ромашка м. Харкова 2019/2020 н.р.

2021 рік - ювілейний для Індустріального району м. Харкова. Нашому району - 85 років! Багато урочистих, святкових, творчих заходів буде проводитись навесні та влітку: районні свята, фестиваль дитячих малюнків "Район очима дітей", поетичний фестиваль "Тобі, районе, оди, рими, строфи!", фотоконкурси у різних номінаціях. ЗДО №307 вітає ювіляра відеороликом, створеним творчим колективом дітей, батьків та педагогів групи №5.

До 85 річниці Індустріального району

До урочистої дати - 75-річчя Перемоги творчий колектив ЗДО створив привітання під гаслом "Ми - нащадки переможців! Пам`ятаємо! Пишаємось!" Хай завжди небо над Україною буде чистим, а у сердях народу вічно живе пам`ять про загиблих.

Свято Перемоги. 75 років. ЗДО 307

Переможець районного конкурсу креативних відеороликів на тему "Жити активно- це позитивно! Як зберегти здоров`я в умовах карантину" 2020 року серед закладів дошкільної освіти Індустріального району - родина Артема Купіна (група №2, ранній вік)

Карантин

Під час карантину навесні 2020 року вихованці ЗДО взяли участь у створенні креативних відеороликів, присвячених Всесвітньому дню здоров`я. Найкращі робити взяли участь у районному конкурсі "Жити активно - це позитивно! Як зберегти здоров`я в умовах карантину".

Макієнко Анна младшая группа №5

На нашому сайті ВИ можете знайти:

• Інформацію про заклад дошкільної освіти
  • Поради батькам спеціалістів закладу дошкільної освіти
  • Умови вступу в заклад дошкільної освіти та необхідні документи

На нашому сайті Ви можете дізнатися:

• Про наші плани
  • Про проведення свят, розваг, масових заходів спортивного та музично-естетичного циклу

На нашому сайті Ви можете подивитися:

• Фотоальбоми
  • Фотовиставки
  • Презентації

Сподіваємось, що сайт буде корисним для Вас і ми разом зможемо зробити виховання дітей всебічним і гармонійним.

/Files/images/логотип.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.