Правила безпечної поведінки з легкозаймистими токсичними речовинами

/Files/images/2019_2020/konsultats/1/unnamed.jpg

З появою на світ маленької людини перед її батьками постають різноманітні і складні завдання, зокрема найголовніше, — щоб дитина росла здоровою. Але травми у дітей, на жаль, трапляються досить часто.

Найчастіше це побутовий травматизм. Йдеться про ушкодження, які діти отримали вдома, у дворі чи в саду. Вони бувають різні. Найнебезпечніші — опіки полум’ям nf хімічними речовинами. До побутового травматизму найчастіше призводить недостатній догляд за дітьми з боку батьків. Залишені у доступному для малят місці лакофарбові матріали, лужні розчини та ін. можуть стати причиною травми, а іноді — і смерті. За свою необачність батьки іноді дуже дорого розплачуються.

Для того щоб уберегти дітей від опікових травм, дорослі повинні дотримуватися правила безпеки: зберігати їдкі кислоти, луги та інші отруйні речовини в місцях, недоступних для дітей.