СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ

/Files/images/1_22.jpg

Нормативно-правові документи

Постанова КМУ від 1.06.2020 № 585 "Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах"

Постанова КМУ від 24.02.2016 №111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року»

Розпорядження КМУ від 23.11.2015 №1393-p «Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року»

Конституція України

Конвенція ООН про права дитини

Сімейний кодекс України

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про дошкільну освіту" (редакція від 20.05.2020)

Закон України "Про охорону дитинства"

Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей"

Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

Закон України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"

Закон України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

Закон України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей»

Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей»

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей»

Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за неналежне виконання обов'язків стосовно охорони життя та здоров'я дітей, а також за зловживання опікунськими правами»

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам»

Указ Президента України «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей»

Указ Президента України «Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту багатодітних і неповних сімей»

Указ Президента України «Про додаткові заходи щодо запобігання дитячій бездоглядності»

Для дітей пільгових категорій (багатодітна родина, малозабезпечена родина, діти учасників бойових дій в зоні АТО, діти родин-переселенців, діти сироти та під опікою, діти-інваліди, діти, що постраждали під час збройних конфліктів та воєнних дій) встановлюються пільги на оплату за харчування в закладі дошкільної освіти згідно нормативних документів.