Конкурс читців української поезії, присвячений Дню української писемності та мови.

До Дня української писемності та мови у ЗДО відбувся конкурс читців української поезії, до якого долучилися вихованці середніх та старших вікових груп. Діти з душею та великим натхненням читали вірші про українську мову, про народні та державні символи, про Україну, природу. Діти вбралися в прекрасні народні костюми, дівчатка прикрасили себе віночками. Ведучою заходу стала вихователька Світлана Федорівна, яка підтримувала кожного читця. Наприкінці заходу кожний учасник конкурсу отримав грамоту, багото хто - вперше у своєму житті. Фотозвіт про захід можна переглянути у нашій фотогалереї.