Повернутися до звичайного режиму

Відкрите заняття у ІІ молодшій групі №4 на тему "Наш друг - Світлофор" (безпека життєдіяльності дітей)

23 листопада 2021 року у ІІ молодшій групі №4 відбулося відкрите заняття з ознайомлення з соціумом (безпека життєдіяльності дітей) + художньо-продуктивна діяльність (аплікація) на тему "Наш друг - Світлофор". До діток завітав Ведмедик, який подорожував містом і вперше побачив світлофор. Ведмедик вирішив, що це така незвичайна ялиночка, яка сяє світковими вогниками і почав танцювати біля неї. А дітки пояснили, що насправді це - світлофор, який допомагає пішоходам та водіям безпечно рухатися. А потім кожен зробив аплікацію та подарував Ведмедикові, щоб він навчив всіх своїх лісових друзів сигналам світлофора. Запрошуємо ознайомитися із фотоматеріалами заходу на сторінці групи.