/Files/images/2019_2020/pedrada/4го.jpg

Методична робота закладу дошкільної освіти спрямована на реалізацію основної мети: підвищення професійного рівня педагогів, координування зусиль всіх працівників закладу для вирішення конкретних педагогічних проблем, створення оптимальних умов для підвищення результативності освітнього процесу.

Методична тема закладу дошкільної освіти:

Фрпмування національно-свідомої, творчої, життєвокомпетентної особистості дошкільника в сучасних умовах. Підвищення рівня професійної майстерності та інноваційної культури педагогів як важливого чинника в реалізації Базового компонента дошкільної освіти.

Пріоритетні завдання:
  1. Продовжити впроваджувати інтерактивні форми, інноваційні методики та інформаційно - комп`ютерні технології для забезпечення системи організації дистанційної освітньої діяльності дітей дошкільного віку.
  2. Розширити форми роботи щодо залучення батьків до співпраці з питань формування у дітей знань з основ безпеки життєдіяльності під час воєнного стану та здоров`язбережувальної компетентності в умовах родини при дистанційній формі здобуття освіти.
  3. Продовжувати роботу щодо формування у дошкільників соціально-громадянської компетентності, розвитку основ патріотичної свідомості з високими морально-етичними якостями, знанням про українську культуру як важливими чинниками національно-патріотичного виховання дітей.