Освіта дітей дошкільного віку у межах Базового компонента дошкільної освіти здійснюється за комплексними програмами та іншими видами навчальних видань, рекомендованими Міністерством освіти і науки України або схваленими для використання у закладах дошкільної освіти.

У 2021/2022 навчальному році колектив ЗДО буде працювати за наступними програмами:

Комплексна освітня програма ЗДО:

«Дитина» - освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. кер. проекту – Огнев`юк В.О., авт. колектив – Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Богданець-Білоскаленко Н.І. та ін.) – нова редакція 2020 року.

Парціальні освітні програми:

- «Про себе треба знати, про себе треба дбати: програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років» (авт. Лохвицька Л. В.);

- «Дошкільнятам — освіта для сталого розвитку: парціальна програма для закладів дошкільної освіти» (авт. - Н.Гавриш, О. Пометун);

- «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт: альтернативна програма формування культури інженерного мислення в дітей перед шкільного віку» (науковий керівник - К.Л. Крутій.

Коментарi