Повернутися до звичайного режиму

План заходів щодо запобігання та протидії булінгу в КЗ "ДНЗ №307" на 2023/2024 навчальний рік буде розміщено на сторінках сайту при поверненні до умов офлайн навчання.

План заходів
щодо запобігання та протидії булінгу
в комунальному закладі
«Дошкільний навчальний заклад (ясла садок) №307 Харківської міської ради»
на 2021/2022 навчальний рік

№ з/п Назва заходу Цільова аудиторія Термін проведення Відповідальний
1 Створення бази інструментарію для діагностування рівня психоемоційної напруги, тривожності, агресивності в дитячому колективі Діти дошкільного віку Жовтень 2021 Вихователь-методист Семенова О.О., практичний психолог Ковальова А.В.
2 Створення бази інструментарію для визначення психологічного мікроклімату, рівня конфліктності в педагогічному колективі Педагоги Грудень 2021 Вихователь-методист Семенова О.О., практичний психолог Ковальова А.В.
3 Проведення виставки дитячого малюнку на тему: «У садочку ти і я -одна дружна сім`я!» Педагоги Травень 2022 Вихователь -методист Семенова О.О., вихователі старших груп
4 Спостереження за міжособистісною поведінкою дітей Діти дошкільного віку Упродовж року Педагоги усіх вікових груп, практичний психолог Ковальова А.В.
5 Спостереження за психологічним мікрокліматом в дитячому колективі Діти дошкільного віку Упродовж року Педагоги усіх вікових груп, практичний психолог Ковальова А.В.
6 Анкетування учасників освітнього процесу на тему «Тато і мама - мої друзі!» Педагоги Батьки Січень -червень 2022Вихователі усіх вікових груп, Семенова О.О., вихователь-методист
7 Круглий стіл: «Сім’я без насильства» Педагоги Батьки Жовтень 2021 Вихователь-методист Семенова О.О.
8 Методичні розробки плакатів «Види булінгу» Діти середнього та старшого дошкільного віку Січень 2022 Практичний психолог Ковальова А.В.,
вихователь-методист Семенова О.О.
9 Проективна методика визначення психологічного мікроклімату «Я в дитячому садку» Діти старшого дошкільного віку Квітень -травень 2022 Практичний психолог Ковальова А.В.
10 Проведення бесіди з педагогами ЗДО на тему: «Як реагувати на фізичні покарання дітей батьками» Педагоги Березень 2022 Завідувач
Строй Т.П., практичний психолог Ковальова А.В.
11 Розробка пам’ятки «Наслідки економічного насильства над дітьми» Батьки Квітень 2022 Вихователі старших груп
12 Перегляд з дітьми мультфільмів: «Вірте у любов, вірте у Різдво»,
«Курка, яка несла всяку всячину»
Педагоги Батьки Травень 2022 Вихователь-методист Семенова О.О., вихователі усіх вікових груп