Інтегроване заняття: художньо-продуктивна діяльність (ліплення) +ознайомлення з соціумом, тема: "Варенички на Масницю", середня група.

На Масний тиждень виховательки середніх та старших груп запланували та проводять упродовж тижня інтегровані заняття, під час яки діти дізнаються про традиції святкування Масниці в Україні, про смачні страви, яки зазвичай готують , а саме - млинці та вареники з різними начинками, а особливо із сиром.

Антоніна Аакимівна, вихователька 5 групи, також вчила дітей ліпити варенички, щоб потім діти змогли це зробити разом з матусями вже зі справжнього тіста. Ось як у них все чудово вийшло!

/Files/images/2023_2024/5_grupa_rzne/варенички. Тоня.jpg