/Files/images/2019_2020/pedrada/4го.jpg

Методична робота закладу дошкільної освіти спрямована на реалізацію основної мети: підвищення професійного рівня педагогів, координування зусиль всіх працівників закладу для вирішення конкретних педагогічних проблем, створення оптимальних умов для підвищення результативності освітнього процесу.

Методична тема закладу дошкільної освіти:

Компетентнісний підхід до формування всебічно розвиненої особистості дошкільника в сучасних умовах.

Пріоритетні завдання:
  1. Активізувати роботу щодо формування здоровязбережувальної компетенції дітей дошкільного віку шляхом вокористання спортивних ігор.
  2. Розпочати поглиблену роботу щодо формування у дошкільників ситеми цінностей, культури світобачення через впровадження освіти сталого розвитку.
  3. Продовжувати роботу щодо формування елементарної компетенції дошкільників з питань безпки життєдіяльності відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
  4. Продовжувати поглиблену роботу з розвитку творчих здібностей дітей раннього та молодшого дошкільного віку на основі особистісно орієнтованого підходу засобами пісочної анімації та ігор з піском.

Коментарi