1 квітня - Міжнародний день птахів.

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни

Звичайно, сфотографувати дітей поояд з перелітними птахами важко, але діти радо надають фото з тими птахами, яких щодня бачать поблизу - з голубами, яких можна погодувати, з птахами, які живуть у водоймах Центрального парку чи в зоопарку. Головне - навчити дітей турбуватися про них, адже їм так небагато треба від нас.