Про участь вихованців у конкурсі дитячих малюнків "Моя космічна мрія".

Упродовж квітня 2024р. проводиться Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему "Моя космічна мрія", до участі в якому на сьогодняшній день долучилися вже 6 вихованців молодших, середніх та старших груп. Найактивнішими є наші молодші вихованці, але, сподіваємося, їх ініціативу підтримають інші діти, адже без мрій - жити неможливо, особливо тепер. Бажаємо нашим дітям перемоги!!! Подивіться, які чудові роботи вони надали на виставку.

/Files/images/2023_2024/moya_kosmchna_mrya/Моя косм. мрія. гр. 11. Скачко.jpg /Files/images/2023_2024/moya_kosmchna_mrya/Моя космічна мрія. Пащенко.6 гр..jpg

/Files/images/2023_2024/moya_kosmchna_mrya/Моя косм. мрія. Дзюіна. 6 гр..jpg /Files/images/2023_2024/moya_kosmchna_mrya/Моя косм. мрія. Морозова Аріна. 6гр..jpg