День Святого Миколая діти по-різному зустрічали, але всі подаруночки чекали.

17 грудня у ЗДО пройшли різноманітні заходи, присвячені Дню Святого Миколая. Вихователі готували свято кожний по -своєму. Діти переглянули ілюстрації, малюнки із зображенням Миколая та обговорили їх; переглянули мультиплікаційну історію про подорож Святого в гості до дітей; виготовили янголяток - прикраси для новорічної ялиночки, яку потім прикрасили прекрасними виробами; грали в нову гру "Подарунки Миколайчика"; провели міні-розвагу за участю юних акторів - Янголів та Миколайчика. А після денного сну кожна дитина з подивом знайшла під подушкою чи під ялинкою, у шафі чи своєму капелюшку довгоочікуваний подарунок, який привіз у садок депутат обласної ради м. Харкова Олексій Гармаш. Ми вдячні йому за солодкі сюрпризи до свята!

З фотофрагментами заходів можна ознайомитися у нашій фотогалереї.