24 грудня у ЗДО завершено святкування дитячих новорічних свят. Діти груп №1, №4 та №10 подарували всім передсвятковий настрій, а самі отримали подарунки від міського голови Ігоря Терехова.

Молодша група №1 зі своїми героями - Сніговиками, Їжачками, Цукерочками, Ялинками шукали черевичок, який загубила Снігуронька. Саме вона вручила діткам подаруночки за їх допомогу.

/Files/images/2021_2022/гр. 1.jpg

Молодша група №4 довго мандрувала у пошуках подарунків разом із Зіроньками, Гномами, Сніговиками, Білочками. Вони зустріли Зимоньку, яка порадувала дітей смачними солодощами.

/Files/images/2021_2022/гр. 4.jpg

Група №10 провела свято у підводному царстві разом їз Королевою морів та Золотою Рибкою, зустрівши медуз, перлинок, піратів... А діти - Дід Мороз та Снігуронька нагородили своїх друзів за подароване свято подарунками.

/Files/images/2021_2022/гр. 10.jpg